furmańczyk clinic

Gabinet stomatologiczny

FURMAŃCZYK CLINIC

NASZ
GABINET

Zapraszamy do naszej kliniki położonej w sercu przepięknego Olsztyna.

 

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, a także zabiegi z obszaru kosmetologii i dermatologii. Dzięki tak rozległej ofercie możemy zaoferować kompleksowe leczenie przy współpracy wielu specjalistów, dzięki czemu leczymy nie tylko skutki choroby, ale przede wszystkim jej przyczyny.

Nowoczesny
sprzęt

bogate
doświadczenie

przyjazna
atmosfera

kompleksowe
leczenie

Gabinet stomatologiczny w Olsztynie

W nasze progi zapraszamy pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Dbamy o miłą atmosferę i komfortowe warunki, tak aby każda odwiedzająca nas osoba, niezależnie od wieku, czuła się u nas miło zaopiekowana. Uśmiech naszych pacjentów po zakończeniu leczenia i zdziwienie, jak bezbolesne się okazało, dostarcza nam dużej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Każdy przeprowadzony przez nas zabieg to pewność bezpieczeństwa, profesjonalizmu i dużej skuteczności.

 

Współczesna stomatologia to nowoczesna stomatologia, dlatego w naszej klinice stawiamy na wysokiej klasy wyposażenie zgodne ze światowymi standardami. Innowacyjne rozwiązania, materiały i sprzęt stomatologiczny pozwalają wykonywać zabiegi w sposób mniej inwazyjny, bardziej precyzyjny i szybszy.

 

Nie byłoby Kliniki Furmańczyk, gdyby nie jej założyciel lek. dent. Paweł Furmańczyk i zespół wykwalifikowanych lekarzy. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i podnosimy nasze kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach branżowych. Stomatologia się rozwija, a my razem z nią.

zadowoleni pacjenci

pacjenci o nas

masz pytania?

napisz do nas

    Created with passion: stomatologia.314.pl

    Created with passion: stomatologia.314.pl

    yht?>